Zora Czoborová (56) má po svojom boku milujúceho a starostlivého manžela. A hoci bol u fitnesky vekový rozdiel na úvod ich vzťahu problém, s odstupom rokov si nevie manželstvo s o 16 rokov mladším Petrom vynachváliť.

Zora predčasom týždenníku Život priznala, že na začiatku vzťahu mala veľký strach. "Bála som sa toho vekového rozdielu. Keď som sa zoznámila s Petrom, zbližovali sme sa asi pol roka, štyri mesiace sme si iba písali, kým sme mali prvé rande. Zaujal ma veľmi. On kvôli mne zmenil svoj život od piky. Presťahoval do Bratislavy, našiel si vlastné bývanie, novú prácu. Všetko kvôli mne opustil. Boli sme spolu asi rok a pol, a keď som cítila, že to začína byť vážne a intenzívne aj z mojej strany, spravila som rozhodnutie. Náš vzťah som v dobrom ukončila. Snažila som sa mu vysvetliť, že som veľmi ďaleko pred ním... Cítila som strach, že sa mi stane to, že budem s niekým, intenzívne mu budem venovať roky života a bude mi ublížené. Stále som tomu nechcela veriť, aj keď on ma o tom presviedčal všetkými svojimi skutkami, že vie, čo chce od života, že je zrelý na vážny vzťah, partnerstvo... No neverila som mu..." zverila sa Czoborová, ktorá však pochopila, že Peter je ten pravý.

Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

"Boli sme v kontakte, zostali sme priatelia, pomáhali sme si. Ja som po istom čase pocítila, že čo riešim.  Že najlepší, najkvalitnejší a najkrajší človek, akého som v živote stretla, bol on. Opäť som sa snažila o priblíženie, bála som sa, že ma odmietne. Trvalo to asi tri mesiace, ale som veľmi rada, že sme si našli k sebe cestu a ustáli to," vysvetlila nie tak dávno fitneska, pre ktorú je Peter nielen skvelým manželom, ale aj bútľavou vŕbou. Zaľúbenci pravidelne cestujú a najnovšie to bola exotická Kambodža.

"Cestovanie a objavovanie nepoznaného je v našom rebríčku s manželom najvyššie. Najmä keď si ich užívame spoločne, je ich hodnota nedosiahnuteľná. Mať sa s kým deliť je životné šťastie," napísala na sociálnej sieti Zora.

TO JE ROMANTIKA! POZRITE SA NA KRÁSNE ZÁBERY MANŽELOV V KAMBODŽI
Diskusia