Odvážny krok v dobe instagramových krások.

Tí, ktorí používajú sociálne siete, o tom vedia svoje. Všade na vás vyskakuje dokonalosť, šťastie, harmónia, nula vrások, žiadna únava, žiadne problémy. Realita však býva celkom iná a niektoré známe tváre sa to snažia pripomínať.

Urobila tak aj česká herečka Veronika Arichteva (36), ktorá pred dva a pol rokom priviedla na svet syna Luku. „S bruchom na trh. Na Instáč. Na dovolenku. Je so mnou všade dva a pol roka. Viem ho aj skovať, ale prečo by som to robila, že. Nie som vytuningovaná mama, ale som šťastná mama. A trochu lenivá mama," napísala na Instagrame k fotografii v plavkách, ktorá si vyslúžila už 92-tisíc lajkov. Herečka si aktuálne ako mnoho iných známych tvárí užíva "letnú dovolenku", s manželom a ich synom oddychujú v Dominikánskej republike. „Si ženská, si krásna, si milovaná. Netreba sa nijako obhajovat. Telá sú rôzne a to tvoje je božské,“ napísala jej herecká kolegyňa Eva Burešová (29). „Tsssss, také malé brucho, ukážem ti moje, mám ho ľahko cez plavky,“ reagovala Alice Bendová (49). 

FOTO V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII

Veronika je česká divadelná, televízna a filmová herečka. Do povedomia verejnosti sa dostala vďaka úlohe v televíznom seriáli Ordinace v růžové zahradě. Je manželkou českého režiséra Bisera Arichteva (46), ktorý stojí za úspešnými seriálmi Četníci z Luhačovic, Kukačky, Vyprávěj alebo První republika, kde si Veronika zahrala.

Diskusia