Po škandalóznom obvinení Johnnyho Deppa (57) z domáceho násilia prichádzajú na povrch nové objavenia! Priateľ Deppovho obhájcu hrozí jeho exmanželke Amber Heard (35) štyrmi rokmi vo väzení!

Hollywoodske manželstvo najsexi herca na planéte s herečkou Amber Heard nevydržalo viac ako rok, keď v 2016 zožal Johnny Depp obvinenia z domácieho násilia. Podľa slov jeho exmanželky ju mal opakovane biť, dôkazom čoho sú Amberine fotky s modrinami na tvári. Depp však tieto obvinenia poprel, dištancuje sa od akéhokoľvek páchania násilia na ženách a obviňuje Amber, že modriny si na tvár nakreslila sama.

Ani so zničenou cťou a po prehranom súde sa však Johnny Depp nezvdáva. Na povrch prišli nové obvinenia, podľa ktorých môžu Amber hroziť až štyri roky vo väzení. Priateľ Deppovho právnika, Adam Waldman, obvinil krásnu blondínku z manipulácie s miestnom činom. Ako dôkazy predložil policajné nahrávky po príchode do ich domu, ktoré nezodpovedajú Amberiným opisom. 

Amber Heard tak teraz čelí obvineniam z falošnej výpovede, rovnako ako aj z manipulácie s miestnym činom s výpomocou jej kamarátky. Kam až vyústi táto hollywoodska dráma? Pôjde Amber za mreže a získa Johnny Depp naspäť svoju češť?

V GALÉRII NÁJDETE FOTKY AMBER S MODRINAMI, AJ DEPPA NA MOL
Diskusia