Moderátor Martin Nikodým (52) miluje prírodu, lyžovanie a objavovanie nepoznaného. Presne kvôli tomu odletel do Nórska, kde sa mu hneď v prvé dni splnil jeden jeho veľký cestovateľský sen.

Kým na Slovensku nanovo úraduje zima, mnohé slovenské celebrity odlietajú za teplom do exotických krajín. Na dovolenku pred pár dňami odletel aj Martin Nikodým. V jeho prípade však žiadne váľanie sa na rozhorúčených plážach nehrozí. Moderátor vyrazil na dobrodružnú lyžovačku do Nórska, kde sa spolu s partiou kamarátov presúva loďkami do rôznych lyžiarskych lokalít. Viac ako zjazdené kopce ho hneď v prvé dni dostalo niečo úplne iné.

"Milujem túto planétu. Stále je toľko vecí, ktoré zažívam prvýkrát," napísal Martin tesne po príchode do severskej krajiny, ktorá ho privítala tým najkrajším možným spôsobom. Na nočnej oblohe mu ponúkla nádherné nebeské divadlo v podobe polárnej žiary. To ale Martin ešte netušil, čo zažije o pár dní neskôr. "Dočkal som sa. Vonku je -19, vybehol som už v pyžame, ale vrátil som sa na loď, až keď sa mi už naozaj ruky triasli tak, že som neudržal foťák," neskrýval moderátor dojatie. Severská príroda mu totiž dopriala pohľad na ešte žiarivejšiu a dychvyrážajúcu polárnu žiaru.

POZRITE, AKO MARTIN ZACHYTIL NÁDHERNÝ PRÍRODNÝ ÚKAZ!
Diskusia