Sestry Veronika a Daniela Nízlové (35) sú nerozlučná dvojica, ktorú poznáme pod umeleckým menom Twiins. Ich súkromný život je momentálne akoby na húsenicovej dráhe. Obe sa tešia z prvého dieťatka, no starostlivosť zostala len na ich pleciach.

Keď stretnete sestry Nízlové v spoločnosti, sršia dobrou náladou a rozdávajú úsmevy na všetky strany. Patria medzi najatraktívnejšie slovenské speváčky, núdzu o pozornosť mužov nikdy nemali. Daniela bola vydatá za producenta Braňa Jančicha, no ich láske odzvonilo v roku 2013 na súde pri rozvodových papieroch.

Daniele manželstvo s producentom Braňom Jančichom nevydržalo.
Zdroj: Archív N.M.H

V podobnej situácii sa ocitla druhá twiinska, no o niekoľko rokov neskôr. Veronike totiž krachlo manželstvo s Tomášom Krúpom a samotná brunetka podala minulý rok žiadosť o rozvod. Medzitým už jej sestra randila so známym futbalistom Stanom Lobotkom. Amorov šíp zasiahol dvojicu ešte v roku 2019 a nakoniec to v apríli toho istého roka aj priznali.

Stanislav Lobotka a Daniela Nízlová sa rozišli.
Zdroj: Instagram/danielatwiins

A kým Veronika bola single, jej sestra žiarila na všetky strany a vyzeralo to tak, že v Lobotkovi našla oporu a šťastie, ktoré hľadala. Už v januári minulého roka sa im narodila dcérka Linda. Zatiaľ je tento scenár akoby vystrihnutý z rozprávkovej knihy... Stále však nie sme pri poslednej kapitole.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia