Speváčka Dara Rolins zbalila kufre a vybrala sa do tepla aj s dcérou Lolou. Emma píše, že si užívajú slnečné lúče v Spojených arabských emirátoch. S čím však určite nerátala, je že kvôli nešťastnému úrazu presedí polku dovolenky na zadku!

Dara je náruživý cestovateľ a každý, kto ju pozná vie, že doma príliš dlho neobsedí. Potvrdila to aj teraz, keď sa prihovorila svojim fanúšikom na Instagrame so slovami, že pozdravuje z teplých krajín. Je teda jasné, že zimné počasie príliš nemusí a vždy keď sa dá, balí kufre a odchádza do tepla. Exotickú dovolenku jej však narušil nepríjemný incident, po ktorom skončila v rukách zdravotníkov. 

Dara zverejnila fotku z dovolenky, ktorá hovorí za všetko! Má na nej obviazaný členok. "Vyvrtnutý kotník som na dovolenke ešte nemala. Dosť zbytočný zážitok, poviem vám, ale to mám za to: Pri bazéne sa proste ČO? Nebehá! Každopádne, hello z teplých krajín, moji milí! Už tretí deň som síce dosť nepoužiteľná, fungujem skôr ako pozorovateľ a komentátor, ale vlastne som rada, že ten obväz skončil na mojej a nie na inej nôžke ( chcela som napísať "menšej", ale to by už dávno nebola pravda). Našťastie si Lola tentokrát so sebou zobrala svoju sesternicu Rózu, takže sa baby bezomňa fakt nenudia a ja idem pre zmenu ľadovať, nech som zajtra konečne fit," povedala speváčka.

Dare všetci priatelia prajú skoré uzdravenie. Pridala sa Patrícia Vitteková či osobný tréner Jany Land. My jej prajeme tiež skoré uzdravenie.

AU, TO MUSELO BOLIEŤ! FOTKY SPEVÁČKINHO ZRANENIA NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Emma

Diskusia