Tak toto prehnala! Jedna z Veronikiných sledovateliek sa pustila do ich malej dcéry Sárky. Neskutočné, čo vypustila z úst.

Veronika a Sajfa tvoria harmonický pár už dlhé roky. Vychovávajú spolu trojročnú dcérku Sárku, ku ktorej nedávno pribudol súrodenec. Veronika porodila krásneho a zdravého chlapčeka, ktorému dali meno Šimon Koloman.

Ako mediálne známe osoby to ani oni nemajú jednoduché. Tentokrát sa Veronikina sledovateľka nechutne pustila do jej dcérky. Dôvod jej rozčúlenia nie je známy, no je jasné, že toto si dovoliť nemala!

Sajfa s dcérkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CJRVcpLlbuo/

"Rozprávkové manželstvo (neviem, či také existuje), ale ľúbime sa a je nám spolu dobre. No samozrejme, čomu Vy veríte a ako čo vnímate, je len a len na Vás. Nech sa Vám darí," napísala Veronika. Sledovateľka však v komunikácii pritvrdila. "Nezožeriem ani to, že to stíhaš sama. Mám svoj názor a aj takí ľudia sme," odpovedala ostro Veronike. "To je úplne v poriadku, ja Vám ho neberiem. Krásny deň," odpísala Veronika dúfajúc, že sa ich konverzácia skončila. Omyl. To, čo jej napísala fanúšička ďalej by rozhodila každú matku. "Ešte jednu vec som zabudla. Prečo neukazujete Sáru? Dominika Cibulková v plnej paráde ukazuje svojho syna Jakubka." Dotyčná pani ešte viac pritvrdila a malú Sárku urazila.

TOTO PREHNALA! CELÚ KONVERZÁCIU NÁJDETE TU

Zdroj: WANDA

Diskusia