Jablko nepadlo ďaleko od stromu! Podoba Monicy Bellucci s dcérou vyráža dych.

"Dvojníčka" Monicy Bellucci, Deva Cassel, vyzerala úžasne, keď ju v pondelok nafotili v Ríme pri nakrúcaní reklamy pre Dolce & Gabbana, píše Daily Mail.

Osemnásťročná modelka predviedla počas fotenia v okolí ikonickej fontány di Trevi nádhernú postavu v čiernych čipkovaných minišatách v kombinácii s koženými šľapkami. Tínedžerka, ktorej otcom je 56-ročný Vincent Cassel, je veľmi podobná svojej legendárnej 58-ročnej matke. Rovnako ako ona sa dala na modelingovú dráhu, a dokonca aj na herectvo - dostala úlohu v talianskom originálnom seriáli The Leopard od Netflixu.

Devini rodičia, Vincent a Monica, sa zosobášili v roku 1999 po tom, ako sa zoznámili pri nakrúcaní filmu The Apartment v roku 1996. Pár má spolu dve dcéry - Devu a Léoniu. V roku 2013 sa po 14 rokoch manželstva rozviedli. V roku 2016 sa potom Vincent "oficiálne" zoznámil s modelkou Tinou Kunakey, ktorá mala v tom čase len 19 rokov. Zosobášili sa, keď jeho snúbenica mala 21 rokov. „Nie vždy je to spravodlivé. Mám 52 rokov a žením sa s 21-ročným dievčaťom. Som veľmi zamilovaný a som si istý, že budeme mať deti," povedal vtedy. Pár sa však len nedávno po piatich rokoch rozišiel, no majú spolu dcérku Amazonku.

FOTO DCÉRY MODELKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia