Europoslankyňa Monika Beňová (54) má za sebou poriadne rozlietaný týždeň, ktorý ukončila v hlavnom meste Česka. Pozrite, ako sa tam vyparádila!

V pondelok letela do francúzskeho Štrasburgu na zasadanie Európskeho parlamentu, koniec týždňa už strávila so svojou milovanou dcérkou a cez víkend si dopriala kultúru v Prahe. Monika Beňová má za sebou rušné dni, ktoré poznačila vyhrotená atmosféra po streľbe pred bratislavským nočným klubom. Europoslankyňa tak v Štrasburgu mala neľahkú úlohu, s ktorou aj nastupovala do lietadla. "To zlé, čo priniesli ostatné týždne, určite zvládneme aj bez toho, aby nás “poučovali” poslanci z iných krajín a kázali, ako to robiť doma máme. Ešte raz opakujem, je mi veľmi ľúto obetí, ale nebudem nadávať na moju krajinu v EP," vyhlásila Monika v pondelok cestou do Štrasburgu.

Následne z Francúzska sledovala hlasovanie o partnerskom spolužití, ktoré pre LGBTI komunitu skončilo pohromou. Niet divu, že Monika v piatok, už s dcérkou Leou (2) v náručí, vyhlásila, že "toto bol jeden z najkomplikovanejších pracovných týždňov." Aby aspoň na chvíľu vypla, spolu s partnerom, právnikom Ľubomírom Klčom vyrazili za kultúrou do stovežatej Prahy. A Monika túto chvíľu patrične využila! Oháknutá v dlhých čiernych šatách pútala pohľady hlbokým výstrihom, ktorý dopĺňal rafinovaný detail. Pozrite, ako to 54-ročnej dvojnásobnej mame pristalo!

FOTO MONIKY V SEXI ŠATÁCH NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia