Obľúbená talkshow Adely Vinczeovej (42) oslavuje desať rokov od svojho vzniku. Trochu inak si získalo vďaka moderátorke veľké množstvo fanúšikov.

Na margo okrúhlych narodenín sa pre nás Adela úprimne vyznala: „Trochu inak je krásna spoločná terapia pre divákov aj mňa. Ak aj pre hostí, tak sa teším. V radostnej energii otvárame témy a príbehy, ktoré zjemňujú dušu, a občas sa pri tom aj slušne nasmejeme. Som rada, že dávame priestor kvalitným a občas aj menej známym interpretom. Je to moderátorský dar a som zaň vďačná celému tímu okolo Dana Rabinu, režisérovi Riškovi Raimanovi, Braňovi Šantovi z RTVS, SND, ako aj našej aktuálnej charizmatickej scéne divadla L + S a predovšetkým všetkým divákom.“

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CQ8qvhxr2D2/

Doteraz sa stihlo predať približne 45-tisíc vstupeniek, vyrobiť viac ako 115 častí, v ktorých Adela hostila viac ako 330 hostí a približne 100 hudobných umelcov. Ktorý moderátorke utkvel najviac v pamäti? „Silno na mňa zapôsobili ľudia, ktorí trochu oslobodzujú uvažovanie od toho, čo považujeme za jediné správne, alebo o čom si myslíme, že vieme, ako to je a netreba si už otvárať horizonty. Preto ma fascinovala Sandra Giňová, ktorá je Rómka a pôsobí v osadách ako omama pomáhajúca rozvoju malých detí. Tým vytvárajú základ pre ich budúcnosť, a teda aj cestu von zo začarovaného kruhu. Určite na mňa silno zapôsobila transrodová žena Liberty Blake Simon. Lingvista Daniel Everett sa zas ako misionár v Amazonskom pralese vrátil od domorodcov ako ateista a svetovo uznávaný vedec Bruce Lipton hovoril o epigenetike. Bolo by toho veľa, na týchto hostí som si spomenula.“ Trochu inak s Adelou vysiela RTVS každý druhý piatok večer na Dvojke.

ADELA JE UŽ MAMOU! FOTKY S DIEŤATKOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia