Emily Ratajkowski si vyslúžila kritiku po tom, čo na sociálnych sieťach zdieľala fotografie, na ktorých je so svojím ročným synom Sylvestrom nahá vo vani.

Tridsaťjedenročná modelka sa o fotografie podelila na Instagrame a popísala ich slovami "loml", čo znamená "láska môjho života". Na snímkach je úplne nahá s rukami na hrudi. Nad zadočkom svojho syna nakreslila malé srdiečko. Zábery okamžite vyvolali rozporuplné reakcie.

Emily Ratajkowski rada provokuje odvážnymi outfitmi.
Zdroj: Northfoto

Niektorí ich vnímajú ako "veľmi roztomilú" interakciu medzi matkou a synom a komentovali ich sériou srdiečkových emotikonov vrátane kolegyne modelky Iriny Shayk (36). Našli sa však aj takí, ktorí Ratajkowski zatratili a pýtali sa, prečo musela priložiť fotografie svojho nahého syna. Jeden používateľ ju dokonca obvinil, že Sylvestra využíva na získanie lajkov a pozornosti.

Ratajkowski má chlapčeka s filmovým producentom Sebastianom Bear-McClardom. Pár má byť uprostred rozvodu kvôli jeho údajnej nevere. Podľa Page Six modelka podala žiadosť o rozvod začiatkom tohto mesiaca.

KONTROVERZNÉ FOTO NAHEJ EMILY A JEJ SYNA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia