Zreje ako víno! Uruguajská herečka a speváčka Natalia Oreiro vo štvrtok oslávila 45 rokov. A hoci od jej životnej roly v telenovele Divoký anjel uplynulo už vyše 20 rokov, kráska na svojom sexepíle nič nestratila.

Kto by nepoznal divokú Mili z úspešnej argentínskej telenovely? Natalia Oreiro, ktorú krásnu slúžku stvárnila, sa ani po dvoch desaťročiach nemení. I v 45 rokoch sa môže pochváliť štíhlou postavou, pleťou s minimom vrások a úsmevom, ktorým lámala mužské srdcia.

Pre Nataliu Oreiro bola práve rola v Divokom anjelovi z roku 1998 kľúčová. Spolu s argentínskym kolegom Facundom Aranom (50), ktorý stvárnil v seriáli sympaťáka Iva, sa stali hviezdami po celom svete. A hoci Natalina popularita časom upadla, v Južnej Amerike a Rusku je stále žiadaná. Zúčastnila sa tu na niekoľkých televíznych show a v ruštine má aj niekoľko svojich piesní. V roku 2014 tu absolvovala turné s názvom Nasha Natasha.

Podľa Super.cz herečka a jej synček Merlín Atahualpa Mollo Oreiro majú okrem uruguajského aj ruské občianstvo, ktoré Natalia obdržala od prezidenta Vladimira Putina. Napriek silným väzbám na Rusko speváčka nezostala ticho a jasne dala najavo, čo si o vojne na Ukrajine myslí. Pár dní po vypuknutí ruskej invázie napísala na Instagram strohé "Mier" a o deň neskôr "Nie vojne".

ZASTAVILA ČAS! POZRITE, AKO VYZERÁ NATALIA OREIRO TERAZ...
Diskusia