Spevák Marilyn Manson (53) je známy extravagantným mejkapom, za ktorým si len ťažko predstaviť jeho nenalíčenú tvár. Až doteraz! Pozrite, ako v skutočnosti vyzerá.

Heavy metalového speváka odfotili s jeho 37-ročnou manželkou Lindsay Usich v Hollywoode, kde bez svojho charakteristického čierneho očného tieňa bol na nespoznanie. Marilyn, ktorého skutočné meno je Brian Warner, sa ulicami Hollywoodu prechádzal v úplne čiernom oblečení a v rukách držal čierne slnečné okuliare.

Spevák v súčasnosti čelí žalobám troch žien - herečky zo seriálu Hra o tróny Esmé Bianco, modelky Ashley Morgan Smithine a nemenovanej ženy. Všetky vzniesli obvinenia zo sexuálneho napadnutia, informuje Mirror. Tvorca hitu Sweet Dreams žaluje aj bývalku Evan Rachel Wood za urážku na cti po niekoľkých tvrdeniach odvysielaných v januári v dokumente, v ktorom tvrdila, že ju spevák "znásilnil" po tom, ako potratila ich dieťa. Tridsaťštyriročná Evan tvrdila, že Manson ju počas ich vzťahu v rokoch 2006 až 2010 "roky strašne zneužíval". V dôsledku toho Manson podal na najvyššom súde v Los Angeles žalobu za urážku na cti proti obvineniam zo sexuálneho útoku a citového zneužívania, ktoré voči nemu vzniesla Evan - čo on kategoricky popiera. Herečka však uviedla, že sa nezastaví pred ničím, aby "odhalila nebezpečného muža", ktorým podľa nej Manson je. V reakcii na žalobu herečka vyjadrila presvedčenie, že "pravda vyjde najavo".

FOTO MARILYNA MANSONA BEZ MEJKAPU NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia