Manžela akčného hrdinu Emma Hemming Willis (44) zverejnila video z rodinného výletu do Disneylandu. Pohľad na Brucea fanúšikov potešil.

K 68-ročnej hviezde Smrtonosnej pasce, ktorej po odchode do hereckého dôchodku diagnostikovali frontotemporálnu demenciu, sa v zábavnom parku pripojila nielen manželka, ale aj jeho deti. Vo videu, ktorý zdieľala Emma, si manželia užívajú jednu z atrakcí aj s 11-ročnou dcérou Mabel. "Ideme na to!" kričala Bruceova manželka, zatiaľ čo bývalý hollywoodsky herec chránil dcéru pred špliechajúcou vodou. "Usmievajte sa," povedala ešte Emma. Bruce sa rozosmial, zotrel si z tváre niekoľko kvapiek a sladko povedal Mabel: "Musíš si dávať pozor, myslím, že pôjdeme znova." Hoci nie je jasné, kedy presne video vzniklo, Emma pridala aj fotografiu Bruceových troch dcér, ktoré má s bývalou manželkou Demi Moore: 34-ročnej Rumer, 31-ročnej Scout a 29-ročnej Tallulah, ktoré si tiež túto atrakciu vyskúšali, informuje Daily Mail.

Fanúšikovia v komentároch vyjadrili svoju podporu a radosť z toho, že hviezda filmu Šiesty zmysel sa zabáva so svojou rodinou. "Milujem, ako ju chráni svojou rukou! Otcovské inštinkty, také sladké," napísal jeden z nich. "Vidieť Brucea a jeho rodinu šťastných je to najlepšie," pridal sa ďalší. Iná fanúšička zas pochválila hercovu manželku Emmu. "Dobrá práca, pani Willisová, máte Bruceovu demenciu pod kontrolou. Chce to zábavné chvíle a veľa práce. Ja som kontrolovala manželovu demenciu/Alzheimera 18 rokov. Prosím, pokračujte v tomto tempe," odkázala jej.

NAJNOVŠIE ZÁBERY HERCA SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia