Už na českej premiére filmu Známi neznámi sa herečka Táňa Pauhofová (38) ukázala odetá vo voľnej blúzke, čo vyvolalo veľa otáznikov o jej tehotenstve. No tentokrát už bruško neskryje!

Sú jedným z najtajomnejších párov nášho šoubiznisu. Vlani v lete sa zobrali a ešte aj ich vlastní kolegovia sa o svadbe dozvedeli až po niekoľkých týždňoch z médií. Podľa najnovších špekulácií by mala byť Táňa Pauhofová (38) v radostnom očakávaní. Kým svadbu naznačila obrúčka na herečkinej ruke, v prípade tehotenstva ju prezradila voľná blúzka, ktorú si obliekla na marcovú pražskú premiéru filmu Známi neznámi. Všetky dohady ukončil až jej manžel, hudobný skladateľ a producent Jonatán Pastirčák (28). „Je to fantastická správa,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ s úsmevom na perách.

Narodí sa do dobrej doby?

Táňa Pauhofová toľko vyberala, až sa zdá, že urobila dobre. Kdekoľvek sa jej partner objaví, je takmer isté, že domov neodíde naprázdno. Do spoločnosti v poslednom čase chodí najmä na vyhlasovanie  ocenení a pod pazuchou si zakaždým nejaké odnesie. V marci žiaril na hudobných cenách Radio_Head Awards - v jednotlivých kategóriách získal najviac nominácií a podľa novinárov vydal Album roka, pod ktorý sa podpísal pseudonymom Isama Zing. Situácia sa opakovala aj na aprílových filmových cenách Slnko v sieti. V historickej budove Slovenského národného divadla si pod civilným menom prevzal sošku za najlepšiu hudbu, ktorú vytvoril pre film Čiary. Nečudo, že na ceste z pódia sme ho zachytili v mimoriadne dobrej nálade.

POZRITE NA TO BRUŠKO! FOTKU TEHOTNEJ TÁNI NÁJDETE TU
Jonatán Pastirčák si preberá cenu za najlepšiu filmovú hudbu za film Čiary počas slávnostného odovzdávania národných filmových cien Slnko v sieti v historickej budove Slovenského národného divadla (SND) v Bratislave 9. apríla 2022.
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

„Veľmi si to vážim. Ide o ocenenie práce, ktorú sa snažím robiť najlepšie, ako viem,“ podotkol skromný Pastirčák, ktorý sa na galaprogram dostavil bez podstatne známejšej manželky. Usmieval sa, aj keď priznal, že v jeho vnútri sa miešajú viaceré pocity. „Pandémiu som zvládal pomerne dobre, myslím aj preto, že som mal to šťastie, že sa ma bytostne nedotýkala a vďakabohu mi nezomrel nikto blízky. Ale čo sa týka vojny, vôbec to neviem odstrihnúť. Vplýva to na mňa dennodenne, je to niečo, s čím sa neviem vyrovnať. Mám toho veľmi veľa. Prvé týždne boli pre mňa extrémne ťažké na sústredenie. Teraz sa s tým snažím vyrovnať cez prácu, mal som veľa koncertov, ktoré majú na mňa v týchto časoch dosť terapeutický účinok,“ opísal mladý muž svoje aktuálne rozpoloženie.

Nepopieral ani očakávanie prvého potomka, ktorého pod srdcom nosí jeho manželka Táňa Pauhofová. „Áno, je to fantastická správa. Teším sa, že budem otec. Samozrejme, že človeku napadne, že dieťa príde do ťažkých časov. Je to zvláštne, lebo život je zároveň najväčší dar,“ doplnil nefalšovaným šťastným hlasom. No či to bude chlapec, alebo dievča, neupresnil. „Zatiaľ.“

Táňa prezradila ako si nažíva s mladším partnerom! Čítajte na ďalšej strane...

Diskusia