Maestro Karel Gott naspieval so svojou dcérou Charlotte song s názvom Srdce nehasnou. Odvtedy, čo sa prvýkrát objavil na Youtube, ubehli viac ako dva roky a dnes má neuveriteľných takmer 65 000 000 zhliadnutí.

Okrem dojemých melódií ocenili hudobní odborníci aj Charlottin neprehliadnuteľný talent a slávny otecko tak mohol byť právom hrdý. "S dcérou som si zaspieval už niekoľkokrát. Mali sme dva duety v rozprávkach Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Na Charlottke vidieť, že spieva veľmi rada a v prejave je hotová speváčka. Nemá žiadne problémy, príde, dobre sa pripraví a odspieva to,“ vyhlásil v tom čase Karel Gott.

Charlotte má za sebou vďaka Michalovi Davidovi, ktorý argumentoval jej hereckým nadaním a nevšedným citom pre muziku, aj účinkovanie v muzikáli Mata Hari. "Charlottka je veľmi nadané dievča s veľkým potenciálom stať sa skvelou speváčkou. Má k tomu všetkých 5P, takže bude záležať len na nej, ako so svojím talentom naloží," povedal Michal David pre týždenník 5plus2. Muzikál Antoinetta - královna Francie znamenal pre Charlottu ďalšiu umeleckú zastávku. Aj v tomto prípade hrdo obstála.

Ktovie, kam vietor mladú Charlotte Gottovú nakoniec zaveje. Berúc do úvahy jej obrovský talent je však vysoko pravdepodobné, že meno Gott začne už čoskoro písať nový - nemenej úspešný príbeh! 

FOTKY TALENTOVANEJ CHARLOTTY GOTTOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Nový Čas pre ženy

Diskusia