Nechápe jeho správanie. Včera bol Deň otcov a na toho svojho spomínala fitneska Lucia Mokráňová (30). V jej slovách cítiť smútok a trápenie.

Mokráňová má milujúcu mamu a babičku, ktoré pravidelne pridáva na svoje sociálne siete. Jedna osoba jej však v živote dlhé roky chýba. Je to jej otec, ktorý opustil svoju rodinu a žije v zahraničí.

Lucia má s mamou a babičkou krásny vzťah.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeJjfUoj4ly/

Už v minulosti sa Lucia vyjadrila, že jej je ľúto, prečo sa o ňu nezaujíma. Svetlý moment prišiel v roku 2019, keď fitneske zomrel starostlivý dedko a na jeho pohrebe sa objavil práve jej "stratený" otec. Vyzeralo to totiž tak, že začnú odznova a budú v kontakte.

Včera si na otca Lucia spomenula, no necítila sa vôbec príjemne. "Bohužiaľ nemáme žiadny vzťah. Nežije na Slovensku. Keď sa naše cesty pred pár rokmi opäť spojili, dúfala som, že budeme opäť v kontakte, ale nie sme. Nikdy nepochopím, ako sa rodič nemôže zaujímať o svoje dieťa. Proste mi to nejde do hlavy a je to strašne smutné. O to viac je teraz pre mňa dôležité, aby rodina držala pokope," reagovala Mokráňová na instagrame, keď sa jej jeden z fanúšikov na otca opýtal.

CHCETE VEDIEŤ, AKO VYZERÁ MOKRÁŇOVEJ OTEC? NÁJDETE HO V GALÉRII
Diskusia