Rozhodne vyvolal rozruch a presne o to išlo! V markizáckej tanečnej súťaži Let's Dance sedí v porote aj extravagantný Jorge González (54).

Opätky, šokujúce outfity aj účesy. To je Jorge González, ktorého celého Slovensko spoznala vďaka šou Let's Dance. Prostoreký a vždy vysmiaty Kubánec je porotcom  spoločne s Jánom Ďurovčíkom, Tatianou Drexler a Adelou Vinczeovou. 

Jorge s ostatnými porotcami šou - Ján Ďurovčík, Tatiana Drexler a Adela Vinczeová
Zdroj: TV MARKÍZA

Už v prvom kole González zaujal všetkých a ďalej predvádza jeden úlet za druhým. V Nemecku je Jorge veľká hviezda, pretože už desať rokov sedí na porotcovskej stoličke ich verzie tanečnej šou. 

Markíza ho tak stiahla aj na Slovensko, kde kedysi študoval a žil. Vďaka tomu rozpráva po slovensky a jednoznačne spestruje zostavu poroty u nás. Naša krajina je stále dosť konzervatívna, a preto sa nájdu hejteri, ktorým sa jeho výzor či vystupovanie nepáči. Isté však je, že González má veľkú základňu fanúšikov, ktorí sa na neho každú nedeľu tešia. Jorge totiž vždy prekvapí. Či už je to v Nemecku alebo na Slovensku, je rozhodne neprehliadnuteľný. 

OUTFITY JORGEHO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia