Nepotrebovali banku a zaplatili to z vlastného vrecka!

Kubovčíkovci si v súkromí pokojne nažívajú a starajú sa o svojich dvoch synov, Rudka a Paľka. Ani v pracovnej oblasti sa nemajú zle. Istý čas sa Zuzka venovala materským povinnostiam, no minulý rok poriadny balík peňazí zarobila hlavne Zuzka, ktorá sa blysla hneď v dvoch televíznych megašou, zatiaľ čo Michal zostal bez práce.

Dvojica si podľa verejne dostupných zdrojov zaobstarala luxusný priestranný byt v jednej z lukratívnych bratislavských častí. Radosť si urobili pred Vianocami. Nový domov, ktorého obytná časť sa pýši výmerou vyše 110 štvorcových metrov, im okrem priestranného bývania ponúka aj prislúchajúci dvor s vysokou zeleňou. Zaujímavé je, že na ich novú nehnuteľnosť nie je uvalená žiadna ťarcha, čo znamená, že manželia si nový byt zaobstarali v hotovosti, uvádza Nový Čas.

Koľko za nové bývanie zaplatili?

Ako uvádza Nový Čas, podľa odborníčky na reality Ivety Branickej sa domy a byty v tejto oblasti pohybujú vo vysokých sumách: „Odhadovaná cena nehnuteľnosti je stanovená na základe porovnávacej metódy a priemernej ceny za m2 v danej lokalite. Ceny nehnuteľností v tejto lokalite sa pohybujú od 3 100 do 3 300 eur za m2. Neviem presnú dispozíciu a veľkosť predzáhradky, takže hrubý odhad nehnuteľnosti je približne 310- až 330-tisíc eur. Ak je na pozemku zabezpečené parkovanie, cena sa zvýši približne o 15-tisíc eur a viac,“ vysvetlila.

FOTO ICH NOVÉHO BÝVANIA SI POZRITE V GALÉRII

Zdroj: Wanda

Diskusia