Ako vajce vajcu. Oscarová herečka Reese Witherspoon (46) sa odfotila so svojou krásnou dcérou a fanúšikom bola jedna vec hneď jasná - je to celá mama!

"Milujem zdieľať západy slnka s mojím dievčatkom, najmä keď mi upravuje mejkap," zažartovala Reese v popise k snímke, na ktorej s úsmevom pózuje spolu s dcérou Avou Phillippe (22). Tú má s bývalým manželom Ryanom Philippom (47).

Okrem toho, že Ava slávnej mame akoby z oka vypadla, fanúšikom neuniklo nové tetovanie na predlaktí mladej dievčiny. Ava nedávno zdieľala príspevok, v ktorom počas otázok a odpovedí na Instagrame odpovedala fanúšikovi na otázku o svojej sexualite: "Páčia sa ti chlapci alebo dievčatá?" "Priťahujú ma... ľudia! (Na pohlaví nezáleží)," reagovala otvorene. Ava predtým v roku 2019 oficiálne zverejnila svoj vzťah s priateľom z vysokej školy Owenom Mahoneym po tom, ako sa zoznámili na univerzite v Berkeley. Mahoneyho odsúhlasila aj mama Reese a minulé leto sa dokonca pripojil k rodine na tropickej dovolenke, informuje People.

NESKUTOČNÉ, AKO SA PODOBAJÚ! FOTO KRÁSNEJ AVY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia