Multiotecko Boris Kollár je nezastaviteľný. Ďalší potomok bude čoskoro na svete!

Bude mať detí ako smetí! Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (56) sa zatiaľ oficiálne priznal k dvanástim deťom. Počet jeho ratolestí bude, zdá sa, čoskoro opäť väčší. Matkou jeho ďalšieho potomka by podľa našich informácií mala byť jeho aktuálna favoritka Laura Vizváryová (28), píše týždenník PLUS 7 DNÍ.

S blondínou ho neraz pristihli na viedenskom letisku, keď sa vracali zo spoločnej dovolenky v Dubaji. Podnikateľka s módou je už slobodnou matkou a svojho času sa snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora. Aktuálne má však príjemnejšie starosti. Už nejaký ten mesiac sa v kuloároch šušká, že je tehotná.

A je to naozaj tak! Reportér PLUS 7 DNÍ ju vo štvrtok poobede stretol, ako si vykračuje pred jej obchodom na Laurinskej ulici v Bratislave. Mala na sebe pohodlné čierne nohavice, tričko i čierny sveter, pod ktorým sa črtalo väčšie bruško. Vyzerá to, že je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Hoci doteraz tehotenstvo oficiálne nepotvrdila, zdá sa, že v súkromí sa na príchod novej ratolesti poctivo pripravuje. Nedávno totiž zverejnila záber, kde si prezerala luxusné detské postieľky pre bábätká.

FOTO TEHOTNEJ LAURY NÁJDETE V GALÉRII

Koľko detí Boris Kollár má, začína byť ťažká matematika. Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa totižto minulý rok podarilo zistiť, že politik sa stará aj o ďalšie dve deti, pri ktorých by málokto tipoval, že by mohli byť jeho. Podľa našich informácií je ich matkou kolotočiarka Ľudmila Kudriová, s ktorou randil Kollár v minulosti, keď mala brunetka šestnásť rokov. Tajiť otcovstvo nie je u boháča nič nové. Niektoré deti zapieral aj v minulosti, priznal ich až pred vstupom do politiky.

Diskusia