Zaspomínali si na božského Káju! V nedeľu večer sa v pražskej O2 aréne konal koncert na počesť Maestra Karla Gotta (†80). Vzdať hold mu prišlo množstvo umelcov, ku ktorým sa pridala aj jeho dcéra Charlotte Ella Gottová (16).

Spomienkový koncert bol odložený kvôli covidu, ale fanúšikovia sa ho nakoniec predsa len dočkali! Na pódiu sa vystriedalo množstvo hviezd, ktoré sa aspoň na okamih snažili „zastúpiť“ slávneho Slávika. Zazneli desiatky obľúbených piesní Karla Gotta, vrátane hitov Lady Carneval, Jdi za štěstím, Trezor alebo Srdce nehasnou.

„Určite sa nebudem snažiť pána Gotta napodobniť. Mám k nemu obrovskú úctu a nechcem, aby to znelo ako paródia. Preto to dám po svojom,“ priznal ešte pred koncertom spevák Marek Ztracený (37). Vystúpila aj Lucie Bílá, Leona Machálková, Štefan Margita, Monika Bagárová, Leoš Mareš či Felix Slováček. Došlo aj na slávny duet - Zvonky štěstí, ktoré zaspievala Dara Rolins (49) s Kájovou dcérou Charlotte Ellou (16). Tá predviedla veľký talent, ktorý zdedila po svojom otcovi Karlovi, a štýl zas po svojej mame Ivane. Charlotte mala oblečené obtiahnuté saténové šaty s rozparkom, sandálky s vysokým podpätkom, jemný mejkap a keďže už je z nej takmer dospelá slečna, pochválila sa aj dlhými bielymi nechtami.

Celý večer moderoval Libor Bouček (41) a akciu si pochvaľovala aj Ivana Gottová (46). „Som rada, že sa podarilo uskutočniť aj toto manželovo prianie. Ide o ďalší z projektov, ktoré ešte za svojho života sám načrtol a my sa snažíme jeho predstavu čo najlepšie naplniť,“ povedala Blesku.

FOTO CHARLOTTE NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia