Bola terčom nepríjemných narážok na svoju postavu. A hoci Katka Koščová (40) vždy žiarila a rozdávala pozitívnu energiu, rozhodla sa schudnúť.

Katka sa na sociálnej sieti rozpísala o téme vlastnej váhy. Nahneval ju totiž fakt, že neznámi ľudia zneužívajú jej meno a šíria nepravdy.

"Rozmohol sa nám tu taký nešvár. Na moju mamku včera vyskočila reklama, kde ja propagujem nejaký podivný keto nápoj. Sú tam dokonca “moje” citácie. Viem, že toto sa bežne deje a ťažko sa s tým bojuje, preto vám chcem povedať, že je to celé klamstvo. Nikdy som nedržala keto diétu. Neverím, že vylúčenie celej skupiny potravín je dlhodobo udržateľné (pokiaľ nemá človek nejaku intoleranciu) a príliš ľúbim pečivo," začala svoj príspevok na instagrame Koščová.

Známa speváčka je príkladom mnohým ženám, ktoré svojimi slovami povzbudzuje. "A teda ja som len naozaj začala poriadne jesť. Poriadne v zmysle nutrične vyvážene. Žiadne skratky nefungujú a ak, len krátkodobo. Reštrikcie tiež nebudú fungovať dlho, lebo máme jeden život a nechceme ho prežiť v neustálom odmietaní toho, čo by sme si priali a následnom sebaobviňovaní, keď porušíme “pravidlá”. Čo funguje je jednoduchá rovnica. Príjem nemôže byť vyšší ako výdaj," vysvetlila umelkyňa.

Zdroj: PLUS JEDEN DEŇ

Na záver pridala aj jej recept na skvelú postavu, ktorú momentálne má. "Sleduje vzdelaných ľudí v tejto oblasti a počúva ich rady. Nedajte sa, prosím oklamať samozvanými “odborníkmi”, sledujte skutočných nutričných terapeutov. Tí vám nikdy nebudú ponúkať odvodňovacie čaje, kolagény, tablety a bársaké zázraky, lebo dobre vedia, že nič také ako rýchly okamžitý zázrak na chudnutie neexistuje. A za ušetrené peniaze si môžete kúpiť napr. kvalitné potraviny. Vyvážená strava a pohyb (u mňa je to obyčajná chôdza). To je celý môj zázrak," uzavrela Katka.

AKO SA KOŠČOVÁ ZMENILA, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia