Toto fanúšikovia nečakali! Tanečnica Katka Jakeš (35) urobila výnimku a po veľmi dlhej dobe ukázala manžela Borisa (50). Čo ju k tomu viedlo?

Katka je samé prekvapenie. Najprv začiatkom januára odhalila rastúce bruško, čím dala svetu najavo, že v lete sa stane dvojnásobnou maminou. Tanečnica tak zároveň zmietla zo stola všetky fámy o kríze v manželstve s Borisom Jakešom, ktorá mala trvať od roku 2020. Presne odvtedy s ním Katka nezverejnila žiadnu spoločnú fotku. Keď tak urobila naposledy, obhajovala Borisa, že o publicitu na sociálnych sieťach nemá záujem. Výnimku urobili až teraz, po takmer troch rokoch.

Jakešovci sú aj s Katkinými rodičmi na dovolenke v Thajsku. Mesiac trvajúci pobyt sa im pomaly chýli ku koncu a mamina 3-ročnej Izabelky sa k doteraz zverejneným fotkám rozhodla pridať ešte jednu. S manželom Borisom! Spoločný záber okomentovala len tromi modrými srdiečkami a neskôr odpovedala na fanúšikovskú otázku, prečo sa ako celá rodina nefotia častejšie. "Veľmi veľa podobných správ prišlo, tak som včera urobila výnimku. Nie každý chlap je nastavený na insta life a ja to rešpektujem (dokonca som tomu rada)," odpovedala Katka fanúšikom na Instagrame. "Ja som rada, že my žijeme ten reálny life so všetkým, čo k tomu patrí. Ak hľadáte profily dokonalých rodiniek, tu asi neobstojím, ale verím, že si tu nájdete aj iné zaujímavé témy," dodala.

FOTO KATKY S MANŽELOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia