Najmladší synček herca Vlada Kobielskeho nedávno oslávil 4 roky a pri tej príležitosti sme mohli nakuknúť, ako si rodina býva.

Dom je pre rodinu Vlada Kobielskeho ideálnym miestom. Dostatok miesta dopĺňa záhrada, ktorá je pridanou hodnotou a všetci si ju patrične užívajú. Ako je vidieť z momentiek pri stolovaní, majú do nej aj krásny výhľad cez preklenú stenu. Okrem sympatického jedálenského kúta však zaujme aj obývačka. Tú herec detailnejšie ukázal práve pri oslave najmenšieho synčeka a ako vidno - pri zariaďovaní stavili na nadčasovú jednoduchosť.

Vladimír Kobielsky so svojimi deťmi
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ce--U6vjHkR/

Biela ako základ a k tomu sivá sedačka - to je farebná kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Podlaha kontrastuje tmavým prevedením a aby priestor nepôsobil fádne, stena má osobitú textúru. Vedľa sedačky je okno smerom do záhrady a na bočnej stene na mieru prispôsobený nábytok. Z opačnej strany miestnosti nechýba televízor a nízky nábytok pod ním. K sedačke je aj väčší taburet, ktorý je v priestore flexibilný a samozrejme, konferenčný stolík. U Kobielskych stavili na jednoduché kúsky, ktoré spolu vytvorili príjemný, útulný a dobre vyzerajúci interiér.

TO JE KRÁSA! FOTKY Z JEHO BÝVANIA NÁJDETE TU

Zdroj: Lepšie Bývanie

Diskusia