Splnil jej ďalší sen! Nedeľňajší priamy prenos tanečnej šou si nenechal ujsť ani spevák Miro Jaroš (45), ktorému už tradične robila spoločnosť jeho mama Štefánia.

Miro má s maminou ukážkový vzťah. Spolu trávia exotické dovolenky, naposledy vo februári na Mauríciu, a teraz sa bok po boku ukázali aj na Let's Dance. Tanečná šou je pre pani Štefániu srdcovka, a tak si nedeľňajší večer užila, ako sa patrí. Najprv sa poriadne vyparádila, keď zvolila strieborné šaty s decentným výstrihom. K nim doladila čierne lodičky a jemný make-up. Spolu s Mirom sa usadili k čerstvému ženáčovi Tomášovi Bezdedovi (37) a jeho manželke Ivane Bezdede (23) a mohlo sa fandiť.

"Miroslav, ja som tak tlieskala, že ma ešte teraz bolia dlane," povedala pani Štefánia synovi, ktorý sa s jej reakciou podelil na sociálnej sieti. A ako sa vyparádil Miro, s ktorým sa neodmysliteľne spájajú modré nohavice a žltá košeľa s červeným motýlikom? Spevák sa nahodil do elegantného obleku s čiernou košeľou a prekvapil doplnkom v podobe štýlových okuliarov.

ZAŽIARILI! TAKTO SA MIRO S MAMKOU VYPARÁDILI KVÔLI ŠOU
Diskusia