Odborník na krásu a spoluorganizátor súťaže Miss Slovensko Jozef Oklamčák (66) opäť žiari šťastím.

Iba nedávno týždenníku Život priznal, že sa konečne stane tým „pravým dedkom“, pretože jeho syn Roman s priateľkou Blankou sú v radostnom očakávaní syna, teda jeho prvého vnuka Alexa. Ten sa na svet vypýtal deň pred plánovaným termínom, konkrétne 17. júna v skorých ranných hodinách.

„Priatelia, dovoľte mi, aby som vám predstavil nasledovníka rodu Oklamčák, môjho prvého vnuka Alexa Oklamčáka. Prišiel na svet za asistencie otca, môjho syna Romana, dnes v piatok 17. júna 2022 pri východe slnka o 4. 10 hod.,“ zveril sa na sociálnych sieťach šťastný štvornásobný dedko. „Blahoželám môjmu synovi Romanovi a jeho partnerke Blanke. Nech je v živote zdravý, šťastný, spokojný a úspešný. A posielam jemu i jeho rodičom, veľa červenej pozitívnej energie,“ doplnil krasológ.

S manželkou ANKOU sa tešia zo svojich krásnych vnučiek a vnuka.
Zdroj: Archív NMH

Po náročnom piatkovom ráne čakala podvečer Jozefa a jeho manželku Anku súkromná oslava u hokejovej legendy Jozefa Golonku, ktorý sa po kovide a uvoľnení opatrení rozhodol svoje januárové 84. narodeniny osláviť teraz. Gratulovalo sa však nielen jemu, ale aj malému Alexovi, a to hneď v niekoľkých jazykoch.

Včera dokonca Oklamčák uverejnil nový záber vnúčika a ukázal aj jeho tváričku. "Proste, genetika je genetika...Teším sa. P. S. Predpokladám veľkú budúcnosť. ČO POVIETE???? " pýtal sa svojich priateľov hrdý dedko.

FOTKY VNÚČIKA AJ ZÁBERY Z OSLAVY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia