Najnovšie fotky herečky neveštia nič dobré.

V týchto dňoch sa prevalila informácia o novej známosti manžela Dády Patrasovej (66) Felixa Slováčka (79), ktorý má randiť so slovenskou módnou návrhárkou Rebeccou Justh. Dvojica sa nedávno spolu zabávala ruka v ruke na Kávovom plese v Trnave, zábery odvysielala markizácka Smotánka.

Zatiaľ čo slávny saxofonista naháňa jednu ženu za druhou, Dáda sa stiahla do ústrania a už ani nenavštevuje verejné akcie. Pred pár dňami sa však neočakávane objavila na obrazovkách TV Nova. „Po celý čas bola na tom dobre, až na pár chvíľ, keď si nespomenula, koľko mala rokov, keď natáčala Vrchní, prchni! Ale na nahú scénu si pamätala," zhodnotil český Blesk, pričom dodal, že Patrasová pôsobila unavene a nespomenula si na svoju úplne prvú úlohu v krimi filme Smrt stopařek.

FOTO DÁDY NÁJDETE V GALÉRII

O niečo ostrejšie okomentoval vystúpenie herečky v televízii český web eXtra.cz. „Niekdajší detský idol a tiež sen chlapcov a mužov Dagmar Patrasová v nedeľu ochotne dorazila do nováckych raňajok. Keby to neurobila, bolo by to ale asi lepšie. Niektorých ľudí si totiž chceme pamätať v ich najlepšej forme," napísali hneď v úvode glosy o herečke a ešte pritvrdili. „Vyzerá to, že na viditeľne opuchnutej tvári Dády sa zďaleka nepodpísal len vek, ale bohužiaľ aj jej životný štýl. Toto je, jednoducho, už úplne iný človek, než ktorého mali fanúšikovia radi."

FOTO NOVEJ MILENKY SLOVÁČKA V GALÉRII

Strach o Dádu sa zintenzívnil po tom, ako minulý rok havarovala, pričom sa odmietla podrobiť dychovej skúške. Herečku už načapali policajti za volantom opitú v roku 2018, namerali jej 2,5 promile alkoholu v krvi. Kým jej manžel stále opakuje, že Dáda má problémy s alkoholom, ona to odmieta.

Diskusia