Jojkársky moderátor a aktuálne aj hádač novej šou Zlatá maska JAKUB PRACHAŘ (37) je oficiálne slobodný, lepšie povedané, rozvedený. So svojou vtedajšou manželkou AGÁTOU HANYCHOVOU (35) vlani pre médiá priznali, že prežívajú krízu.

Pred pár dňami súd ich manželstvo rozviedol, Agáta to okomentovala na sociálnej sieti. „Myslím, že oficiálny rozvod je dôležitý. Niečo vo vás uzavrie a začnete dýchať. Bolelo to dlho a myslela som si, že sa tým končí všetko. Nie je to tak. Ako hovorí môj kamarát Mimi, ktorý je od 18 rokov na invalidnom vozíku – bolesť sa musí vydržať. Ja som vydržala a je mi teraz fakt pekne. Začala som mať rada samu seba a to je veľmi dôležité. Je ťažké začínať v 35 rokoch odznova, ale všetko sa dá.“ Obaja dnes už exmanželia sú aktuálne single. Agáta iba pred pár dňami oznámila rozchod s producentom Tomášom Sobolom. Jakub tvoril pár s modelkou Denisou Dvořákovou, aj to je však už minulosť.

FOTOGRAFIE KEDYSI ŠŤASTNÉHO PÁRU NÁJDETE V GALÉRII
Ilustračná snímka

Je ZUZANA ČAPUTOVÁ módna ikona? Desať naj outfitov našej prezidentky v roku 2020

Populárne články
ŽIVOT 1951:

Poklady z nášho archívu: Kto si ešte pamätá legendárny mliečny bar?

Vakcínou proti covidu-19 sa dala zaočkovať spolu s manželom Michalom. Ospravedlnenie nepomohlo, preto ponúkla pomoc zdravotníkom v prvej línii.

Vyšlo ju to draho: Zničila si Cibulková vybudované meno škandálom s očkovaním?

Juraj Bača ako slovenský národný hrdina Juraj Jánošík

Bohatým bral a chudobným dával? Pravda o Jánošíkovi nie je až taká romantická a jednoznačná

Ilustračná snímka

Sklenaříková odložila modeling bokom: Za tento rozprávkový hotel získala ocenenie

Je takmer zázrak, že také obrovské dielo, ako je hlavný oltár z horľavého a škodcami ľahko napadnuteľného dreva, prežil na svojom mieste takmer päť storočí. Kostol pritom niekoľkokrát horel. Oltár vážne poškodila iba červotoč, napriek tomu sa zachoval v plnej kráse.

Klenot klenotov: Bazilika sv. Jakuba ukrýva jednu z našich najcennejších historických pamiatok

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia