V minulosti bolo bývanie v maďarskej Rajke pre herečku Hanu Gregorovú (68) náplasťou na bolesť, dnes je úkrytom pred pandémiou.

Hana sa už vyše dvoch týždňov zdržiava v maďarskej Rajke. Na každom kroku ju sprevádza mladý partner, s ktorým pred časom prešla turbulentným rozchodom. Vyzerá to tak, že jeho posmešky na herečkinu adresu aj drogové excesy si obaja vysvetlili a dnes tvoria stabilný pár. Dokonca aj verejné pohoršenie ustalo a obe republiky si konečne zvykli, že títo dvaja sú spolu. V Česku spolu žijú v centre Prahy, aktuálne sa pobrali smerom na juh. Koptík svoju polovičku sprevádza na nákupoch, pomáha pri zazimovaní záhrady a rôznych prácach okolo domu. Partneri navyše svojmu dočasnému útočisku dopriali vianočnú výzdobu. Tú roky predtým nebolo badať, keďže vianočné sviatky trávili v Prahe.

Koptík už dlhší čas seká dobrotu a navyše sa snaží dostať Hanu pred oltár. Prvýkrát sa jej pritom pokúsil navliecť snubný prsteň na ruku ešte v auguste 2015 počas výletu v rakúskych horách. Gesto, ktorým šokoval nielen svoju partnerku, urobil pred kamerami. Herečkina vtedajšia reakcia bola síce srdečná, neskôr sa však k tejto téme nechcela vracať. „Do poslednej chvíle som netušila, čo chystá. Keď pokľakol, okríkla som ho: ‚Prosím ťa, čo blázniš!‘ On mi však predniesol takú dojemnú reč, ktorú čítal z papiera, že mi vytryskli slzy. Nemohla som povedať nič iné než áno,“ vysvetlila v minulosti. Neskôr prišlo medzi nimi k spomínaným nezhodám, ktoré vyvrcholili v septembri 2017.

Umelkyňa vtedy vyhodila Koptíka z domu a plány na sobáš padli ako domček z karát. Z jeho strany by záujem o svadbu stále bol, herečka je v tomto smere omnoho opatrnejšia. Ako partneri sú však už zabehnutí a energickej Hane vyhovuje jeho submisívnejšia povaha.

Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 26. novembra 2020).

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Populárne články
S partnerom MILOŠOM BLAŽEKOM boli spolu päť rokov, v septembri sa zasnúbili.

Obeťou aj prvá učiteľka. EVA ŠUCHTEROVÁ prehrala boj s kovidom, nedožila sa ani svadby

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Ostrihoňová otvorene o materskej dovolenke: Do práce si odskočila už 6 týždňov po pôrode

Pri príležitosti nášho jubilea sme načreli do archívu. Život navštívil jednu z prvých slovenských hlásateliek v televízii aj v rozhlase.

Život navštívil legendárnu HANU KOŠČOVÚ. Čo prezradila o svojej práci a po čom túžila?

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 5. do 11. marca?

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia