Dom, v ktorom Magda Paveleková (†84) prežila jeseň svojho života, je opäť na predaj. Zaujímavosťou je, že v minulosti ho umelkyňa mala problém predať.

Do rozľahlého domu v Dunajskej Lužnej sa uznávaná a všetkými milovaná umelkyňa Magda Paveleková sťahovala v roku 2012 po nešťastnom páde, keď si nepekne zranila kolená a spoločnosť jej musel robiť invalidný vozík. Patovú situáciu však brala svojsky – s humorom sebe vlastným. „Celkom sa mi to na tom vozíku pozdáva, ale vôbec nie je ľahké pohybovať sa s ním po byte. Veď keď ma Pavelek zavolá – Pipina, obedovať, zrazím aspoň dve stoličky a odriem nábytok. Na obed však vždy dôjdem,“ tvrdila so smiechom.

Sťahovanie z bytu však bolo v tomto prípade viac než nutné, preto si Pavelekovci zaobstarali priestrannú nehnuteľnosť. Mimochodom, išlo o ich štrnástu zmenu adresy. Majda, ako ju familiárne oslovovali umeleckí kolegovia a priatelia, si z predaja a kupovania nehnuteľností spravila nezvyčajný koníček. „Sťahujem sa naozaj často. Nerobí mi to ťažkosti. Pritom sa zbavujem zbytočných vecí, ktoré iným ešte urobia radosť. Mám svoje banánové škatule, vo všetkom poriadok a systém. Ľutujem tých, ktorí to ešte neskúsili. Je to krásny adrenalín,“ povedala pred ôsmimi rokmi denníku Plus jeden deň s dôvetkom: „Sme s mužom dvaja, máme dve penzie, takže sa nesťažujem. Navyše môj muž veľmi dobre a lacno varí, stačí sa na mňa pozrieť, ako vyzerám... Nové oblečenie mi netreba, handier mám dosť, do smrti mi vystačia, vlasy si už farbiť nemusím – obelela som, manikúru si robím sama,“ dodala so širokým úsmevom.

V príjemnom vidieckom prostredí blízko Bratislavy si obľúbená herečka užívala jeseň života po manželovom boku len rok a pol. V januári 2014 o Štefana Paveleka (†86) prišla a odvtedy sa v luxusnom sídle cítila sama. Dom s rozlohou 280 štvorcových metrov, s deväťárovou záhradou, so štyrmi izbami, s tromi kúpeľňami, fitcentrom a so saunou ponúkla na predaj za 400-tisíc eur. Neskôr išla s cenou dole, no do svojej smrti v polovici leta 2015 sa jej dom predať nepodarilo. Nového majiteľa si našiel až o tri roky neskôr. Dnes už je verejne známe, že lukratívne bývanie kúpil podnikateľ z Košíc a spolu s ním sa do nehnuteľnosti sťahovala speváčka Petra Maxin (41), ktorá spolupracuje s Ottom Weiterom (65).

Nehnuteľnosť po Magde Pavelekovej je opäť na predaj. Na stránkach realitných kancelárií sa tentorkát dlho neohriala. Viac sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 25. februára).

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Populárne články
Daniela Peštová a Pavol Habera

Nevera, rozvod a ťažká minulosť: HABERA a PEŠTOVÁ sú dôkazom pravej lásky!

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Fanúšikovia sa rozplývali nad širokým a prirodzeným úsmevom LOUISA na vianočnej pohľadnici.

Najmladšiemu synovi WILLIAMA a KATE sa ušlo málo pozornosti. Prečo je to tak?

OĽGA APOLENÍKOVÁ sa teší zo svojej farmy. Keď začínala, prorokovali jej, že vydrží sotva pár mesiacov.

Salašu v Pružine bačuje žena: Predpovedali jej neúspech, s ovečkami pracuje už sedemnásť rokov

Ilustračná snímka

Vždy sa bál lietať, kým neprišla veľká láska. Stala sa mu osudnou?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia