Adriana Poláková (45) začala svoj nový život v susednom Rakúsku, kde si s priateľom kúpili romantický kaštieľ. Moderátorský mikrofón tak vymenila za domáce náradie.

Poláková si nevie život "hradnej pani" vynachváliť. Práce okolo kaštieľa je viac ako na kostole, no jej to neprekáža. Po novom totiž nabehla na tvrdý režim. Okrem vyspávania v posteli sa vzdala ešte ďalších vecí. "Každý deň si dávam budík na šiestu. Ale platí aj to, že od ôsmej do ôsmej nie som na sociálnych sieťach," zverila sa na svojom profile Adriana.

Vyzerá to tak, že jej to zatiaľ vyhovuje. "Je to výborné, skúste to. Večer o ôsmej vypnúť wifinu, odložiť telefón a až ráno o ôsmej ho zapnúť. Ráno som prestala piť kávu - môjho milovaného turka. Pijem vodu s citrónom a na raňajky smothie," vysvetlila svojim fanúšikom bývalá moderátorka markizáckeho Telerána. 

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYrEGJko4Ln/

Vášnivá kuchárka a cukrárka týmto rozhodnutím motivuje aj svojich sledovateľov. "Niekto múdry raz povedal, že keď chcete mať v živote úspech, musíte mať disciplínu a pravidlá. Som zvedavá, dokedy mi vydrží to vstávanie o šiestej. Ale do ôsmej, ženy, ja som stihla dať prať, vlasy som si upravila, trošku som sa primaľovala, porobila som...do ôsmej som toho stihla fakt veľa. Dobre, nechodím do roboty, som tu v robote, nemám malé deti, ale vždy sa dá nájsť systém," uzavrela s úsmevom exmarkizáčka.

FOTKY Z JEJ ŽIVOTA V RAKÚSKU NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia