Bývalá tanečnica Ivana Gáborík (36) je pyšnou mamou dvoch princezien. So svojimi fanúšičkami sa teraz podelila o záber, ktorý pochopia iba mamičky.

Odkedy jej život naplnili deti, svoj instagramový profil plní hlavne mamičkovskými témami. Od tipov na príkrmy, cez oblečenie pre svoje ratolesti a iné vychytávky, ktoré môžu pomôcť ostatným ženám na materskej. Ivana teraz otvorila tému, ktorá je pre niektorých stále tabu. A svoj príspevok nazvala výstižne - Keď musíš, tak jednoducho musíš.

"Nie je tomu tak dávno, keď som ako čerstvá prvorodička pociťovala rozpaky pri kojení na verejnosti. Skúmavé pohľady dokážu rozladiť nejednu citlivú povahu. Najmä hormonálne nestabilnú čerstvú mamičku," priznáva dvojnásobná mamička. Bellu porodila pred takmer 2,5 rokom, v máji sa manželom Gáboríkovcom narodila Leia. A práve s ňou pózuje na fotografii, ktorou chce šíriť osvetu o dojčení na verejnosti. "Aj keď preferujem intimitu pred pohľadmi na ulici, túžba naplniť potreby svojho dieťaťa je silnejšia ako predsudky verejnosti," dodala Ivana dúfajúc, že raz o takej prirodzenej téme nebude nutné polemizovať.

FOTO DOJČIACEJ IVANY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia