Americký magazín People od roku 1985 udeľuje v hereckej brandži vytúžený titul Najsexi muž na svete. V tomto roku sa ním stal americký herec a režisér Chris Evans (41).

Medzi jeho najvýznamnejšie úlohy patrí Johnn Storm vo filmoch Fantastická štvorka a Fantastická štvorka a Silver Surfer a predovšetkým Kapitán Amerika vo filmovej sérii Marvel Cinematic Universe. Ako informuje People, srdce najsexi muža planéty je už zadané. Štyridsaťjedenročný herec chodí s portugalskou herečkou Albou Baptista "už viac ako rok a je to vážne," prezradil portálu nemenovaný zdroj a dodal: "Sú zamilovaní a Chris nikdy nebol šťastnejší. Jeho rodina a priatelia ju všetci zbožňujú." Zástupcovia Evansa a Baptisty nereagovali na žiadosti PEOPLE o komentár.

Najsexi muž planéty počas fotenia pre časopis People
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CksBKmCOVqI/

Dvadsaťpäťročná Alba si tento rok zahrala vo filme Pani Harrisová ide do Paríža. Hovorí piatimi jazykmi a je dcérou inžiniera a prekladateľky. V roku 2018 vykonávala rozsiahlu humanitárnu prácu v sirotinci v Kambodži so zameraním na vzdelávanie. Minulý rok získala cenu Shooting Star na filmovom festivale v Berlíne.

Tento týždeň bol Evans vyhlásený za najsexi žijúceho muža časopisu PEOPLE za rok 2022. V článku filmový Kapitán Amerika uviedol, že sa momentálne cíti "veľmi spokojný", zameriava sa na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a trávi čo najviac voľného času so svojimi blízkymi. "To je absolútne niečo, čo chcem: manželka, deti, budovanie rodiny," dodal Evans, ktorý predtým chodil s herečkami Jenny Slate, Minka Kelly a Jessicou Biel.

FOTO SEXI PRIATEĽKY CHRISA EVANSA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia