Toto tu ešte nebolo! Včerajšie kolo tanečnej šou Let's Dance patrilo karnevalu a diváci ho doslova vychválili. V závere večera však prišiel obrovský šok, pretože vypadla jedna z favoritiek Diana Mórová (52).

Mórová patrila medzi najlepších súťažiacich a svojimi výkonmi dokazovala, že má obrovský talent. Keď však Viktor Vincze oznámil, že Diana vypadáva, mnohým doslova padla sánka.

Na facebooku aj na instagrame sa strhla doslova hystéria. Okamžite sa začali diváci búriť a nechápali, že ich favoritka musela skončiť. "Je to nespravodlivé. Veľmi ma mrzí, že Dida vypadla a k tej druhej pani, čo si myslím, že mala vypadnúť, sa radšej nevyjadrujem. Vždy posledná a nikdy nevypadne. Sebavedomie má za desiatich," napísala jedna z diváčok a narážala na Dominiku Cibulkovú, ktorá bola na chvoste porotcovského rebríčka.

Diana Mórová s tanečným partnerom
Zdroj: TV Markíza

"Veľké sklamanie z mojej strany, aj slzy mi spadli. No porota to dnes dogabala ako mohla. Didi je na jej vek najlepšou tanečníčkou zo všetkých. A Cibulková tam už dávno nemá čo hľadať," myslí si ďalšia z fanúšičiek šou. Diváci sa začali zamýšľať nad smskovým hlasovaním. "Totálne nespravodlivé. Zaujímalo by ma vidieť oficiálne výsledky s počtom hlasov," objavilo sa na facebooku šou a takýchto komentárov tam bolo mnoho: "Môžete sa hanbiť aj celá porota za také nízke hodnotenia, čo ste jej dávali. Zostali tam dve absolútne drevá Cibulková a Végh, strašne nespravodlivé. A už raz by ste mohli ukázať tie záhadné SMSky, lebo nikto ich ešte nikdy nevidel."

Zaujímavosťou bol aj fakt, že sa rozhodovalo medzi Mórovou a Kristínou Svarinskou. Vincze pred všetkými oznámil, že obe mali rovnaký počet bodov od poroty a rozhodli smsky od divákov. Pravda je však taká, že Diana mala o dva body viac. "Od poroty nemali rovnako bodov. To už keď robí ľuďom problém základná matematika, tak to už je čo povedať. Markíza ako mi toto vysvetlíte?" pýtala sa diváčka. Mórová teda musela súťaž opustiť a je isté, že bude chýbať mnohým fanúšikom.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Myslíte si, že mala Diana vypadnúť?

Diskusia