Šoubiznis

Detská hviezda zo seriálu Dva a pol chlapa: Herec prepadol náboženstvu a dnes? Šialená premena

redakcia
redakcia
26.5. 2023 20:00
Diskusia ()
Herca preslávil seriál Dva a pol chlapa
Herca preslávil seriál Dva a pol chlapa
Zdroj: Profimedia, Getty Images

Dnes je z neho úplne iný človek!

Americký herec Angus T. Jones (29) získal popularitu vďaka úlohe Jakea Harpera v populárnom sitkome "Dva a pol chlapa". Svoju hereckú kariéru začal už v mladom veku - úlohu Jakea Harpera v seriáli Dva a pol chlapa získal, keď mal len 10 rokov. Túto postavu hral od roku 2003 do roku 2013 a počas desiatich sezón seriálu sa objavil v celkovo 213 epizódach.

Počas svojho pôsobenia v seriáli získal Jones za svoj výkon niekoľko ocenení a nominácií vrátane dvoch cien Young Artist Awards a TV Land Award. Bol známy svojím komediálnym načasovaním a prednesom svojich hlášok, čo prispelo k úspechu seriálu. V roku 2012 sa však Angus T. Jones dostal na titulné stránky novín, keď vo videu na YouTube verejne kritizoval seriál Dva a pol chlapa, označil ho za "špinu" a vyzval ľudí, aby ho nepozerali. Riešil najmä obsah seriálu, čo bolo v rozpore s jeho účasťou v ňom. Po tejto kontroverzii Angus nakoniec seriál opustil. Jeho odchod sa pripisoval tvorivým rozdielom a jeho túžbe sústrediť sa na svoje vzdelanie a náboženské presvedčenie.

Po odchode zo seriálu si Angus T. Jones dal prestávku od herectva a prihlásil sa na vysokú školu. Navštevoval University of Colorado Boulder, kde sa venoval štúdiu židovských štúdií. Počas tohto obdobia sa zapojil aj do Cirkvi adventistov siedmeho dňa a vyjadril hlbokú oddanosť svojej viere. V prejave na podujatí World Harvest Outreach Cirkvi adventistov siedmeho dňa povedal, že seriál Dva a pol chlapa zľahčoval témy v našom svete, ktoré sú pre mnohých ľudí naozaj problémom. „A ja som bol platený pokrytec, pretože som s tým nebol v poriadku, ale stále som to robil," vysvetlil.

Hoci sa Jones v posledných rokoch držal relatívne v úzadí, sporadicky sa objavoval v zábavnom priemysle. V roku 2016 mal epizódnu úlohu v komediálnom filme "Horace and Pete". Odvtedy sú jeho verejné vystúpenia a herecké projekty obmedzené. Paparazzi ho aktuálne nafotili v Los Angeles. Zrejme by ste si ho na ulici ani nevšimli, keďže sa nechal zarásť a dosť pribral. Zábery sú aj z 30. apríla, keď ho zachytili, ako sa bosý prechádza po svojom okolí v nadrozmernom čiernom tričku a šortkách so sivou čiapkou.

AKTUÁLNE FOTO HERCA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia