Dcéra moderátorky Aleny Heribanovej a známa odborníčka na udržateľnú módu Babsy Jagušák (32) sa bude čoskoro sťahovať. Spolu s manželom sa začiatkom roka oficiálne stali majiteľmi mezanínu v projekte Opál v jednej z priľahlých bratislavských dedín.

O tom, ako priebeh výstavby ich vysnívaného hniezdočka prebieha, Babsy informovala na sociálnych sieťach. V lete 2021 uviedla: „Ani si neviete predstaviť, ako sa teším, keď vidím, že náš domček už stojí a že práce na projekte idú do finále. Proces hľadania nového bývania je hrozne náročný. Nakoniec sme si uvedomili, že chceme našej rodine dopriať viac zelene a oddychu, že chceme robiť posedenia v záhrade s kamarátmi a že potrebujem pestovať jahody, mať plnú záhradu kvetov a možno aj nejaký ovocný strom,“ napísala nadšená Babsy.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Krátko pred pôrodom synčeka Zacharyho Jozefa v decembri 2022 si rodinka oficiálne prebrala kľúče od nového bývania, ku ktorému navyše prislúcha dvojárový pozemok. Babsy však priznala, že rodinku čaká ešte veľa práce spojenej so zariaďovaním interiéru.

AKO BUDE BÝVANIE VYZERAŤ? ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia