Dara Rolins (49) má za sebou niekoľko skrášľovacích zákrokov. Okrem zväčšených pŕs, operovaných viečok či nosa sa aktuálne rozhodla pre menej invazívny zákrok, a síce neviditeľný strojček na zuboch.

K tomuto kroku sa odhodlala zrejme kvôli dcére Laure (14), ktorá začala nosiť strojček. „Že ma čaká ešte celý rok s touto nádherou v ústach, ma znepokojuje. Keď už som sa k tomu, aj zo solidarity k Lole, odhodlala, vydržím,“ priznala na svojom Instagrame Dara.

Zdroj: Petra Ficová

„Zobrala som si k srdcu (aj) vaše rady, že by som si mala konečne niečo urobiť s tými krivými zubami. (Smiech.) Okrem toho, že som sa s tým ešte stále nenaučila poriadne hovoriť, ide o dosť slušnú diétku. Koho by bavilo si strojček stále vyberať a znovu nasadzovať,“ doplnila.

Speváčka tak rozšírila rady známych tvárí, ktoré už v minulosti podľahli a nechali si svoj chrup takýmto spôsobom vylepšiť. Azda najznámejšou niekdajšou nositeľkou neviditeľného strojčeka je Adela Banášová (41), ďalšími známymi tvárami sú Matej Cifra (42), Dominika Mirgová (30), Lucia Mokráňová (30), Dagmar Dianová (45) či Romana Škamlová (33).

AKO VYZERÁ DARA SO STREJČOM, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia