Náhly odchod Dana Heribana (†43) otriasol celým Slovenskom, o to ťažšie sa pozerá na zábery, ktoré teraz zverejnila TV Markíza.

Multitalentovaný umelec zomrel v stredu ráno po tom, čo deň predtým s bolesťami chrbtice navštívil urgent bratislavskej nemocnice. Odtiaľ ho poslali domov, na druhý deň mu už privolaní lekári nedokázali pomôcť. Portál denníka SME zverejnil výsledok pitvy, podľa ktorej bola príčinou úmrtia akútna disekcia aorty. Jeho nečakaná smrť zasiahla hlavne jeho najbližších. Smútia však aj diváci a fanúšikovia Hornej Dolnej, kde stvárnil Juraja "Ďura" Brmbalíka. A práve po poslednej klapke sa Dano Heriban prihovoril priaznivcom úspešného seriálu.

"Milí diváci, práve sme donakrúcali Hornú Dolnú po 8 rokoch. A ja vám chcem za seba aj za všetkých zúčastnených, nás, ktorí sme to pre vás vyrábali, poďakovať za tie roky priazne, za podporu, ktorú sme cítili, aj tú mentálnu, aj tú fyzickú, lebo ste k nám chodili na pľac a podporovali nás," hovorí so slzami v očiach vo videu zverejnenom na instagramovom účte TV Markíza. "Takže dovoľte mi poďakovať nielen všetkým, ktorí sa toho reálne zúčastnili a boli toho súčasťou, ale aj vám. A verím, že všetko to dobré, čo sme urobili, to, čo vám životy obohatilo, tak navždy zostane ako v nás, tak aj u vás," rozlúčil sa Dano Heriban s divákmi, žiaľ, už navždy...

PLAKALI VŠETCI... ZÁBERY HERCOV PO POSLEDNEJ KLAPKE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia