MÁRIA ČÍROVÁ (32) v relácii O 10 rokov mladší opäť pomáha ľuďom meniť vzhľad, ale aj ich život.

Relácia O 10 rokov mladší sa snaží ubrať vek ľuďom, na ktorých sa prejavili rôzne životné okolnosti. Vy sama ste úplne opačný prípad a predpokladám, že vám široké okolie háda pravidelne menej rokov, než máte. Mali ste so svojím mladistvým vzhľadom niekedy problém?

Mladistvý vzhľad je obrovská výhoda a som za to veľmi vďačná. Ale ak sa pýtate na problémy, s úsmevom si spomínam na obdobie pred jedenástimi rokmi, keď som kočíkovala malého Huga, celkom som trpela tým, že ma všetci považovali za staršiu sestru, prípadne opatrovateľku. Pri pieskovisku som sa ani nemohla zapojiť do debaty s ostatnými mamičkami, lebo vždy tam bol ten podtón – veď počkaj, keď budeš mať raz svoje dieťa, potom uvidíš. (Smiech.) Teraz mi je to úplne smiešne, ale vtedy som to celkom riešila. Podobné situácie vznikali neskôr na rodičovských združeniach, ale zvykla som si a vždy som iba s úsmevom a hrdo vyhlásila, že to sú moje deti.

Najmladší syn Ruben ušetril Márii Čírovej kopu starostí a nervov. Celý rozhovor o práci i materstve nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

Diskusia