Písal sa rok 2019, keď susedné Česko zaskočila správa o novej láske muzikálového herca a speváka Bohuša Matuša. Vtedy 45-ročný umelec sa dal totiž dokopy so školáčkou.

Lucinka, ako ju nežne oslovoval, mala len 15 rokov. "My sme sa s Luckou naozaj len kamarátili, potom sme sa zblížili a teraz sme spolu. Istý čas som síce hovoril, že už spolu nechodíme, ale to bolo len preto, že sa jej vysmievali deti v škole a ja som nechcel, aby jej niekto ubližoval,“ prezradil v tom čase Matuš pre Extra.cz. Vysvetlil, že mama aj otec tínedžerky ich vzťah požehnali. "Rodičia nám v ničom nebránili. Sú veľmi skvelí a majú ma radi. Maminka ma dokonca obdivuje ako speváka. Obaja navyše vedia, ako to v skutočnosti medzi nami je. Nie som typ, že by som im hneď prznil dcéru,“ dušovala sa muzikálová hviezda. Hoci mnohí pochybovali, že vekovo nevyrovnanému páru vzťah vydrží, Bohuš a jeho mladučká priateľka dokázali opak, píše EVA.

Ba čo viac, od decembra 2020 je z nich rodina. Lucie ešte ako 17-ročná, teda stále neplnoletá, porodila spevákovi dcéru Natálku. V tom čase boli zasnúbení, svoj vzťah spečatili o pol roka neskôr, presne v deň Luciiných 18. narodenín. Zaľúbenci, ktorých delí 30-ročný vekový rozdiel, sú stále spolu a šťastní. Lucie medzičasom dospela zo školáčky v mladú krásnu ženu a len pred pár dňami oslávila 20. narodeniny. "Dnes slávi 20 moja láska,“ napísal Bohuš Matuš k fotke svojej manželky. Vďaka tej vidieť, ako veľmi sa Lucie zmenila. Dnes je blondína, oproti prirodzeným hnedým vlasom, ktoré mala v čase, keď sa dali dokopy.

AKO SA ZMENILA, ODKEDY JE S BOHUŠOM, SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia