Adriana Ohanian Sklenaříková (51) žije s manželom podnikateľom Aramom Ohanianom (66) v Marrákeši v luxusnom päťhviezdičkovom hotelovom komplexe, ktorý otvorili uprostred oázy Palmeraie.

Rodáčka z Brezna momentálne rieši stavebné práce v ich rodinnom rozprávkovom hoteli. Podľa slov jej manažéra a dobrého priateľa Mira Šimoniča manželia plánujú toto dovolenkové miesto rozšíriť, pretože záujem oň je obrovský. „Hotel je v podstate stále vypredaný,“ dozvedeli sme sa. Vzhľadom na to, že Ohanianovci v hoteli bývajú, v blízkej budúcnosti by chceli viac oddeliť svoju prácu od súkromia, preto si pre seba hľadajú vlastné bývanie.

„Adrianin sen je mať dom pri mori, ale nie taký hocijaký, lebo veď pri mori býva aj v Monaku, ale chcela by domček niekde na samote s výhľadom na more a s peknou prírodou v okolí. Nedávno mi dokonca posielala fotky z miesta, kde sa bola pozrieť. Išlo o jednu dedinku pri mori, kde by si vedela predstaviť žiť. Ale tých teórií a plánov má viac. Zvažuje aj dom pri mori vo Francúzsku, kde by s manželom a dcérkou bývali. Občas sa na tom spolu smejeme, že to je už sen na dôchodok,“ opísal nám Miro modelkine plány.

FOTO: LUXUS AKO Z TISÍC A JEDNEJ NOCI. TU ŽIJE ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ

Pred spomínaným dôchodkom však krásnu Adrianu čaká ešte množstvo práce. Len nedávno sa vo Francúzsku odvysielal romantický seriál s názvom Môj sen s Adrianou. „Jeho dej pripomínal britsko-americký film Notting Hill, kde ústrednou postavou bola úspešná žena, ktorú stvárňovala Julia Roberts. Seriál bol o tom, ako sa mladý chalan, ktorý predáva kvety, zamiluje do Adriany a začne ju sledovať.“ Okrem toho Adriana aktuálne dotočila posledné epizódy populárnej relácie Tajomstvá ľudského tela na obrazovkách verejnoprávnej televízie ­France 2 spolu s lekárom Michelom Cymesom.

V rámci relácie absolvovala množstvo bizarných vecí. Šliapala na stacionárnom bicykli na Mont Blancu, pila čerstvú krv s domorodým kmeňom v Afrike, prekonala svoj strach z pavúkov či skočila s padákom z lietadla. „Vo Francúzsku je tento magazín mimoriadne populárny, najmä u strednej a staršej generácie. Vysielalo sa to dvanásť rokov, ale tvorcovia plánujú reláciu skončiť, pretože sa vyčerpali témy. Ale pokiaľ viem, chcú pre divákov prichystať opäť niečo nové,“ povedal nám Miro, ktorého mrzí, že Adrianine úspešné projekty v slovenských televíziách nevidíme.

VIDEO: Adriana a Michel ako pravekí lovci v relácii Tajomstvá ľudského tela

„Niektoré veci som televíziám ponúkal, ale nereflektovali na to. Dokonca aj na YouTube je s Adrianou jeden dokument alebo skôr reality šou s názvom Neznáma krajina. Televízny štáb jej zobral pas, posadil ju do lietadla a vysadil v krajine, v ktorej nemala tušenia, kde je. Adriana bola v Etiópii a malo to obrovské ohlasy. Len vo Francúzsku to videlo dvadsať miliónov ľudí. Nakrúcalo sa to síce už dávnejšie, ale keď som to núkal našim televíziám, pripadalo im to málo škandalózne,“ prekvapil nás. Osobne by svoju dobrú kamarátku veľmi rád videl v nejakom tunajšom programe a určite nie je sám. „Svedčia jej dokumentárne, edukatívne programy,“ zamyslel sa.

Bez diét a driny! Modelka Adriana Ohanian Sklenaříková miluje dobré jedlo aj kvalitné víno, napriek tomu nepriberá. Ako to robí sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

Diskusia