Jeho povesť príkladného otca a manžela je ohrozená. Britské aj svetové médiá opäť prichádzajú s informáciou, že princ WILLIAM (40) má milenku. Tentoraz sa odvolávajú na konkrétneho svedka.

Dohady a špekulácie o tom, že následník trónu má blízko k susedke a rodinnej priateľke Rose Hanburyovej (39), sa prvýkrát objavili už v roku 2018, keď jeho manželka nosila pod srdcom ich tretie dieťa, syna Louisa (4).

Perlový náhrdelník

Markíza z Cholmondeley je typovo podobná princeznej z Walesu. „Na bývalú modelku Rose je radosť pozrieť. Markíza pôsobí melancholicky a záhadne. A je taká krásna ako Kate,“ opisuje kráľovský expert Robert Lacey. Obidve ženy z vyšších kruhov sú dokonca blízke priateľky, zblížili sa vďaka charitatívnej práci. Pred viac ako štyrmi rokmi ­podľa informácií niektorých médií ­Kate razantne požiadala svojho manžela, aby markízu vylúčil z ich okruhu priateľov. Načas reči o nevere na kráľovskom dvore ustali. Dnes je však Spojené kráľovstvo opäť v šoku.

VEĎ VYZERÁ ÚPLNE AKO KATE! FOTO ÚDAJNE MILENKY PRINCA WILLIAMA SI POZRITE TU

Webové portály ako marca.com či musicmundial.com prichádzajú so správami, že nového následníka trónu v deň svätého Valentína videli v spoločnosti Rose Hanburyovej na večeri v jednej z luxusných talianskych reštaurácií v Londýne. Ich tajnú schôdzku potvrdil aj personál spomínaného podniku. Jeden z čašníkov dokonca uviedol, že William ­Rose venoval perlový náhrdelník. Nečudo, že britská verejnosť si kladie otázku, či bude jeden z najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny taký istý neverník ako jeho otec kráľ Karol III. (74).

Diskusia