Zverejnili prvé foto! Manželia Britney Spears (40) a Sam Asghari (28) si povedali áno vo štvrtok večer. Pozrite sa na nevestu!

Pár sa zosobášil pred približne 60 hosťami - vrátane slávnych priateliek Madonny, Paris Hilton, Kathy Hilton a Drew Barrymore - v Los Angeles. Spearsová mala podľa zdrojov oblečené šaty od slávneho módneho domu Versace a k oltáru kráčala na pieseň Elvisa Presleyho "Can't Help Falling in Love".

"Britney išla k oltáru sama. Vo svojich hlavných šatách vyzerala absolútne úžasne," povedal pre PEOPLE jeden zo zasvätených. "V niektorých momentoch plakala od šťastia." Dobre informovaný zdroj dodal, že speváčka si počas celého večera zachovala rovnaký účes a mejkap, zato trikrát zmenila oblečenie. Počas recepcie to na tanečnom parkete roztočila aj s Madonnou. Druhý zdroj pre PEOPLE uviedol, že večierok sa skončil o 23:30 a novomanželov odviezli v bielom Rolls Royce s klasickým nápisom "Just Married" na zadnej časti.

Spears a Asghari oznámili svoje zasnúbenie vlani v septembri, dva mesiace pred tým, ako bola v novembri ukončená speváčkina opatrovnícka starostlivosť. Pár sa po prvý raz stretol v roku 2016 pri nakrúcaní jej videoklipu "Slumber Party".

FOTO NEVESTY BRITNEY SPEARS NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia