Herec prežíva momentálne smutné obdobie.

Kanadsko-amerického herca Jasona Priestleyho (53) preslávila úloha charizmatického Brandona Walsha v seriáli Beverly Hills 90210. Herec momentálne nemá najlepšie obdobie, pretože sa musí vyrovnať so stratou verného priateľa...

„Včera sme sa s najťažším srdcom rozlúčili s naším Clydom... Bol veľkou súčasťou našej rodiny, navždy ho budeme mať v našich srdciach... #odpočívajvpokoji #najlepšípes," napísal na svojom Instagrame herec, čím sa rozlúčil so svojím bernským salašníckym psom, ktorý bol členom rodiny dlhé roky. Na stratu reagovali aj jeho kolegovia z kultového seriálu Beverly Hills 90210. „Psy sú pre mňa dôkazom, že Boh existuje! A Clyde je výkričník v tejto vete,“ napísal mu napríklad Ian Ziering (58), ktorý si v seriáli zahral Stevea. Emotikonom v tvare zlomeného srdca zareagovala aj predstaviteľka Kelly - herečka Jennie Garth (50).

Herec sa v posledných rokoch viac sústredí na prácu za kamerou. Režíroval napríklad epizódy kanadského seriálu "Haven" a amerického seriálu "Van Helsing". Taktiež bol výkonným producentom a režisérom niekoľkých epizód seriálu "BH90210", prerábky seriálu "Beverly Hills, 90210", ktorý mal premiéru v roku 2019.

AKTUÁLNE FOTO HERCA A JEHO RODINY NÁJDETE V GALÉRII

Jason je ženatý s Naomi Lowde-Priestley od roku 2005, pár má spolu dve deti, syna a dcéru. Je tiež vášnivým automobilovým pretekárom a zúčastnil sa viacerých profesionálnych pretekov.

Diskusia