Mohlo by sa zdať, že po dlhých rokoch od rozvodu herečky JIŘINY BOHDALOVEJ (89) s hercom Radkom Brzobohatým (†79) prebolela aj zrada, ktorú jej spôsobil spolu s herečkou HANOU GREGOROVOU (68), ale opak je pravda.

Koncom minulého roka vyšla Bohdalkina ďalšia, no v tomto prípade už aj autorizovaná biografia, v ktorej sa čitatelia a jej fanúšikovia okrem iného dozvedia, že na svoju sokyňu má ťažké srdce aj po štyridsiatich rokoch.

„O tom, že Radek niekoho má, som sa dozvedela ako posledná, zato plnou silou. Radek mi povedal, že s dotyčnou čaká dieťa. To nebol bežný úlet, obyčajná bokovka. Nenahovárala som si, že by Radek odolával ako skala záujmu žien. Ale obaja sme natoľko milovali herectvo, natoľko nás spájala práca, že tieto veci nás nemohli ohroziť. Nevedela som o nich ani som po nich nepátrala. Toto však bolo iné. Mal päťdesiat, to sú pre mužov kritické roky, keď si potrebujú dokázať, že nestarnú,“ opísala Bohdalová pocity spojené so stratou manžela.

Aby toho nebolo málo, Hanu Gregorovú úmyselne neoznačila jej menom. „Tá druhá bola cieľavedomá, tvrdohlavá a dobre vybavená. Mala som päťdesiat a chvíľu mi trvalo, kým mi došlo, že už nemám zbrane, ktorými by som jej mohla čeliť. Zamladi by som sa za ňou asi vybrala a skúsila ju prefackať, ale v päťdesiatke tým nič nezmeníte, pretože samotné facky nestačia. Neostávalo iné, len sa cez to prehrýzť a zachovať si aspoň hrdosť. Ale aj to bolo ťažké...“

Ktoré ďalšie osobnosti sa trápili krivdami a závisťou sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 8. apríla 2021).

Celebrity, ktoré požiadali mužov o ruku

Tieto ženy nečakali. Krásky šoubiznisu, ktoré požiadali muža o ruku

Populárne články
Partner Ondřej Koptík Hane pomáha s prácami okolo domu.

Gregorová žije už pol roka mimo domova: Kde našli s milencom útočisko?

Marie Motlová († 67) svoj žiaľ utápala v alkohole.

Ako zo zlého filmu: Herečku Motlovú osud poriadne potrápil

Dominika oslavovala narodeniny

Cibulková ešte v plienkach! To je zmena, na týchto fotkách ju nespoznáte!

Ilustračná snímka

Dôverný list Zázvorkovej! Mrazivé tajomstvo vyplávalo na povrch až 19 rokov po smrti Brodského

So Sionem Finau Moala-Mafim, generálnym riaditeľom tongského ministerstva turizmu.

Pandemický svetobežník: vďaka koronavírusu sa zoznámil s kráľom či premiérom v ďalekej Tonge

Pes žerie aj posediačky. Je to pravda?

Pes žerie aj posediačky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia