Má 17 rokov a slávne priezvisko. Nádejný umelec Cruz Beckham sa môže pochváliť svojou prvou titulkou, keď si zapózoval pre magazín i-D.

Cruz sa postavil pred fotoobjektív Stevena Kleina, ktorý v roku 2000 fotil aj jeho otca Davida (46). "Veľký prvý deň ako 17-ročný!" napísala na Instagram hrdá mama Victoria (47). Práve tá bola pre Cruza dlhé roky inšpiráciou. "Každú dovolenku, na ktorú ideme, mama urobí stovky fotiek!" hovorí. "Je to naozaj nepríjemné... ale myslím, že ma to naučilo dosť veľa!" 

Mladý Beckham pózuje v značkových boxerkách i nohaviciach, ovešaný vlastnými retiazkami, náušnicami a prsteňmi, vyratúva People. Do očí bijú ružové vlasy a niekoľko tetovaní, vrátane motýľa nad kolenom. Hoci fotkami pripomína svojho otca futbalistu (vrátane vlasov!), Cruz pre magazín povedal, že by radšej nasledoval kroky Victorie, známej aj ako Spice Girls' Posh. Momentálne sa učí hrať na gitaru, klavír, bicie a mandolínu.

"Nemyslím si, že sa niekedy prestaneš učiť, ale dávam si čas, aby som videl, čo sa stane," hovorí a dodáva, že teraz sa sústredil len na "tvorbu hudby, ktorú milujem" v štúdiách v Los Angeles, Londýne a Miami s rôznymi producentmi, ktorí pomáhajú tvoriť piesne na základe "osobných skúseností, skutočných skúseností".

POZRITE SA, AKO CRUZ BECKHAM TERAZ VYZERÁ...
Diskusia