Ako skutočná princezná Rapunzel! Modelka Alena Kravčenko svojimi dlhočiznými vlasmi udivuje celý svet. A to ste ešte nevideli jej dve dcérky.

37-ročná Alena z ukrajinskej Odesy si svoje blond vlasy pestuje už od piatich rokov a teraz dosahujú dĺžku 1,95 metra, hoci sama meria 1,65 metra. Desaťročné dvojičky dúfajú, že aj ich vlasy budú rovnako dlhé. Valeriine teraz merajú 124 cm, čo je o 30 cm menej ako je jej vlastná výška. Miroslava má vlasy dlhé 96,5 cm, zatiaľ čo ona meria necelých 140 cm. Dievčatá tri roky po sebe vyhrali ukrajinskú súťaž o najdlhšiu korunu krásy.

Dvojičky chcú ísť v maminých šľapajách.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXsnNVktHwk/

"Moja mama mi povedala, že žena má mať dlhé vlasy. Tieto myšlienky sú v mojej mysli hlboko zakorenené a celé tie roky som si vlasy pestovala s veľkou láskou," cituje Alenu The Sun. Mať také dlhé vlasy môže byť časovo veľmi náročné. Alena vie o tom svoje. "Vlasy si umývam raz týždenne, tento proces trvá približne hodinu, ak vezmeme do úvahy prípravu pred umývaním a po ňom," povedala pred 3 rokmi. "Vlasy si češem aspoň dvakrát denne, zvyčajne si ich zapletiem do vrkoča, urobím si drdol." Z prípravkov používa ako prírodné, tak aj profesionálne produkty. "Končeky si zastrihávam dvakrát do roka," dodala dvojnásobná mamina.

ODVÁŽNE FOTKY ALENY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia