Agáta Hanychová (37) je mamou dvoch detí, ktoré má s dvomi chlapmi. Na sociálnej sieti teraz drsne prehovorila o otcovi 5-ročnej dcérky, ktorú porodila exmanželovi Jakubovi Prachařovi (39). A došlo aj na vulgarizmy!

Česká modelka a moderátorka je aktuálne tretíkrát tehotná. Dieťa o pár mesiacov porodí priateľovi, mediálnemu magnátovi Jaromírovi Sokupovi (53). Popritom doma vychováva 11-ročného Kryšpína, ktorého má s Miroslavom Dopitom, a 5-ročnú Miu, ktorá pendluje medzi mamou a otcom Jakubom Prachařom. Práve o striedavej starostlivosti prehovorila Agáta na sociálnej sieti.

"Ach jo, zase na štyri dni bez nej. Nenávidím striedavú starostlivosť a obzvlášť, keď musíte dať dieťa na termín a viete, že otecko je na Maldivách a Mia bude s pestúnkou alebo babičkou a vy s tým nemôžete urobiť vôbec nič. Úplne zúfalá," posťažovala si Hanychová pri jednej snímke. Viac povedala počas živého vysielania na sociálnej sieti. "Keď nie je váš partner bezdomovec, tak striedavú starostlivosť dostane každý. Je to strašné, nás matky to ničí a otcom je to väčšinou jedno. Robia to často len preto, aby nám matkám ublížili, pretože sú asi nevyrovnaní s rozchodom," vybalila bez servítky Agáta, ktorú vytočilo, že v čase, keď Jakub mal mať dcérku doma, bol na dovolenke na Maldivách. "Má ju na štyri dni a z tých dní ju uvidí len dve hodiny v sobotu. Rešpektujem, že je to jeho čas, aby bol s Miou, ale keď je ten otec, ktorý sa o ňu má podľa súdu starať, tak by nemal práve opúšťať Česko. Miu sme odovzdávali pestúnke, proti ktorej všeobecne nič nemám, ale fakt ma to nasralo."

Nahnevaná Agáta len sťažka skrývala slzy a hoci jej Prachař ide na nervy, nahlásiť, že je mimo Česka, ho nemieni. Už len preto, že Mia k oteckovi rada chodí. Tehotná Agáta si tak minimálne zarobila na veľký malér, čo si aj sama uvedomuje. "Zdieľam s vami všetko a teraz budem mať strašné problémy, že som to povedala verejne, urobí mi obrovskú scénu, ale je mi to jedno," vyhlásila v živom prenose a ešte viac pritvrdila. "Vy si možno pána Prachařa vykresľujete, že je úžasný otec, ale nie je a vždy to bol ko**t. Nemala by som to hovoriť o otcovi dieťaťa, škoda, že sa to nedá pretočiť, ale jednoducho toto nie je v poriadku. To, že je Jakub na Maldivách, mi navyše bolo poslané z Instagramu jeho priateľky. On mi neberie telefóny, keď má Miu. Ani mi nepovie, že ju vyzdvihol zo škôlky, je to strašné a musíme byť statočné," povedala na záver a poďakovala svojim fanúšičkám za podporu.

MIA JE CELÝ OTEC! FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia