Pri oslavovaní štvrtého výročia si Viktor Vincze (30) zaspomínal na ich tajnú svadbu, prezradil, čo je základom ich manželstva a dokonca dáva radu budúcim mladomanželom!

10. júna 2017 zažila Adela Banášová (40) s Viktorom Vincze najlepšiu párty ich životov. Na veľkolepej svadbe sa stretlo mnoho ľudí a paparazzi, ale nikto z nich netušil, že Adela je už oficiálne Vinczeová. Tak sa stalo práve deň pred tým, 9. júna, v Svätom Juri. Zaľúbenci si naplánovali tajnú svadbu iba v kruhu najbližšej rodiny, aby sa vyhli papparazzi.

"Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre." Viktor Vincze prezradil kľúč k ich šťastnému manželstvu. "Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je."

Svoje výročie oslávili skromne, na večeri u Michala Kovačiča a Zuzany Kovačič Hanzelovej (32). Oslavy výročia tak efektívne spojili oba páry, pretože Michal a Zuzana budú mať svoje štvrté výročie už o pár týždňov. A akú radu má teda Viktor Vincze pre budúcich ženíchov? Pozrite si jeho odkaz v našej galérii!

NAHLIADNITE DO ŽIVOTA VINCZEOVCOV PROSTREDNÍCTVOM NAŠEJ GALÉRIE
Diskusia